DOMOV POKOJNÉHO STÁŘÍ LIBOŠOVICE 

Pro seniory, kteří již nemohou žít ve svém přirozeném prostředí a využívat pečovatelskou službu, nabízí Oblastní charita Sobotka pobytovou sociální službu - domov pro seniory. Prostřednictvím této služby je uživatelům poskytována zdravotní, ošetřovatelská a sociální péče.

Prostřednictvím této služby se snažíme pomáhat osamělým a nemocným seniorům tak, aby i přes nepříznivou sociální, zdravotní a rodinnou situaci mohli závěrečnou část svého života prožít důstojně ve společenství svých vrstevníků, s profesionální pomocí a bez přerušení kontaktů s přáteli a svými blízkými.

Domov pokojného stáří je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb, identifikační číslo je5894253.

Máte zájem o pobyt v DPS Libošovice? Kontaktujte sociální pracovnici Soňu Železnovovou,DiS. osobně v sídle Domova, Libošovice 39, 507 43 Libošovice

- od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30 hod.

- telefonicky: 493 571 156, mobil 724 548 659

- e-mailemVV~C51~77gvjGKigXhGuR1.7~bGkO1p

Zájemce nejdříve vyplní Žádost o přijetí a formulář Vyjádření lékaře o zdravotním stavu žadatele donese svému ošetřujícímu lékaři. Oba formuláře poté doručí do Domova pokojného stáří Libošovice. Sociální pracovnice společně s  vrchní sestrou poté provedou sociální šetření v místě bydliště žadatele a vedení organizace na základě dostupných informací rozhodne o zařazení žádosti do evidence.

Termín nástupu je závislý na uvolnění ubytovací kapacity.

Při nástupu je  sepsána Smlouva o poskytnutí služby sociální péče

Ceník ke stažení: Ceník od 1. 6. 2018

                  

 

 

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

podpořte nás svým nákupem

Věděli jste, že provoz našich služeb můžete podpořit nákupem na internetu? A přitom nezaplatíte ani o korunu navíc.

 

 Více informací naleznete zde: Givt

Děkujeme