Mikuláš přišek k nám

Mikuláš přišek k nám

K tradicím Oblastní charity Sobotka patří i každoroční návštěva Mikuláše s čertem a andělem v MŠ Sobotka. Nejinak tomu bylo v letošním roce.

Klienti Domova pokojného stáří připravili pro hodné děti mikulášskou nadílku v podobě sladkostí, nechybělo samozřejmě ani zdravé jablíčko a oříšky.
A pro děti zlobivé? Pro ty dobroty nebyly, pro ty tu byl čert. Jak se ale ukázalo, čerta sebou Mikuláš v letošním roce nepotřeboval, všechny děti se od loňska polepšili. Žádné velké zlobení a neposlouchání se nekonalo.
Mikuláš byl moc rád. Děti zarecitovali básničky, čertíkovi pro radost zatančily pekelný taneček. A protože byly děti opravdu moc hodné, nadělil jim Anděl připravené dobroty.
Další zastávka naší trojice vedla do Domova pokojného stáří v Libošovicích. I pro klienty Domova měl Anděl nachystané sladké překvapení. A protože dorazili akorát na čas oběda, rozhodl Mikuláš, že pomůžou s roznáškou obědů pro klienty. Zpestření to bylo veliké, kdy se vám stane, že vám oběd přinese sám Mikuláš, anděl nebo snad i čert. Ani v Domově o básničky a písničky nebylo nouze, jedna krásnější než druhá, známé i neznámé.

Související galerie

Podpořte nás
 

podpořte nás svým nákupem

Věděli jste, že provoz našich služeb můžete podpořit nákupem na internetu? A přitom nezaplatíte ani o korunu navíc.

 

 Více informací naleznete zde: Givt

Děkujeme

 
 

NAVŠTIVTE NÁS NA FACEBOOKU

 
 

CHCI SE STÁT DOBROVOLNÍKEM