Slavnostní odhalení a předání Ptačí rezervace

Slavnostní odhalení a předání Ptačí rezervace

Naše překvapení v podobě venkovní voliéry s andulkami bylo připravené. Už jen stačilo vymyslet slavnostní předání ,, Ptačí rezervace“ našim uživatelům.

Ve čtvrtek 22.6 kdy uživatelé byly na obědě, jsme se pustili do příprav. Voliéru jsme umístili na zahradu pod strom a přikryly plachtou, aby prozatím nikdo kdo půjde okolo nevěděl jaké překvapení se pod plachtou ukrývá. Andulky nám naši snahu o jejich utajení trošku komplikovali, přeci jen když máte velký předmět schovaný pod plachtou, a každou chvíli se ozve z pod plachty píp.
Po obědě jsme se všichni sešli na zahradě Domova pokojného stáří. Slova se ujala vedoucí Domova paní Turynová která za pomoci aktivizační pracovnice paní Brixové odhalila připravené překvapení. Plachta dopadla na zem, a jen jsme slyšeli, jak se ozvalo ,, jé andulky“, úsměv na tvářích uživatelů byl nepřehlédnutelný. O andulkách jim potom aktivizační pracovnice pověděla pár informací, s příslibem že pro ně chystáme přednášku o andulkách, na které se budou se moci zeptat na více informací odborníka na andulky. A tak se s dnešním odpolednem k nám do Domova natrvalo nastěhovaly andulky.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

podpořte nás svým nákupem

Věděli jste, že provoz našich služeb můžete podpořit nákupem na internetu? A přitom nezaplatíte ani o korunu navíc.

 

 Více informací naleznete zde: Givt

Děkujeme