Výpomoc z řad studentů

Výpomoc z řad studentů

Ve středu 3. Května nás navštívilo 28 studentů z SOU Škoda auto Mladá Boleslav, kteří studují 1. Ročník oboru Mechanik seřizovač pod vedením paní Mgr. Hany Pávové a paní Mgr. Kateřiny Buškové. Nebyla to ale jen tak obyčejná návštěva. Studenti nám přijeli pomoci s údržbou a zvelebením zahrady Domova pokojného stáří v Libošovicích.

A že jim práce šla hezky od ruky, bylo vidět od prvního okamžiku, kdy se chopili pracovního náčiní. A jak všichni víme, práce na zahradě je vždy více než dost, a stihnout vše co si naplánujeme za den, se prostě nedá, ovšem když už se o práci podělí 28 lidí, vypadá to úplně jinak. A tak se u nás ten den plelo, natíralo, sázelo, zastřihovalo, prostě pořádná jarní údržba a zvelebení zahrady jak má být.

Studenti tak svou prací přispěli k údržbě a zvelebení zahrady Domova pokojného stáří, a vykouzlili úsměv na tvářích našich uživatelů, kteří na zahradě při hezkém počasí tráví čas. Chtěli bychom všem touto cestou ještě jednou moc poděkovat za jejich ochotu a odvedenou práci.

Související galerie

Podpořte nás
 

podpořte nás svým nákupem

Věděli jste, že provoz našich služeb můžete podpořit nákupem na internetu? A přitom nezaplatíte ani o korunu navíc.

 

 Více informací naleznete zde: Givt

Děkujeme

 
 

NAVŠTIVTE NÁS NA FACEBOOKU

 
 

CHCI SE STÁT DOBROVOLNÍKEM